Hotel Best Western Kraków - oferty pokoi

Jeśli wybierasz się w podróż do innego miasta, to na pewno ważne jest, aby miejsce, w którym spędzisz noc, było odpowiednie. Tyczy się to nie tylko lokalizacji, ale także pokoju i tego, w co jest wyposażony. 

Hotel Best Western Kraków ma w mieście dwa budynki, które oferują wysoki standard i komfort pobytu. Na https://www.bwkrakow.pl możesz zarezerwować swój pobyt w wybranych hotelu, ale możesz stanąć przed trudną decyzją, czyli jaki pokój wybrać.

W tym artykule przedstawimy Ci pokoje, które oferuje hotel. Kraków jest miejscem, do którego często przybywają turyści, dlatego Best Western postarał się o to, aby wszystkie były dostosowane do wymagań każdego klienta. 

Hotel Galicja Kraków – oferty pokoi

Hotel Galicja Kraków, to jeden z dwóch budynków, które należą do Best Western. Jest to hotel, który znajduje się na Podgórzu. Nie musisz jednak martwić się tym, że nie jest on w centrum miasta, ponieważ 100m od hotelu znajduje się przystanek tramwajowym, którym dotrzesz do centrum.

Pokój klasy Standard 

Pokój standard przygotowano w dwóch wersjach: dla jednej i dwóch osób. Pokój jest idealny dla każdego, kto chce zwiedzić Kraków lub jest w delegacji służbowej. Apartament posiada własną łazienkę z prysznicem, Wi-Fi, telewizor, a także zestaw do kawy lub herbaty. 

Pokój jest także wyposażony w ręczniki i zestaw kosmetyczny. 

Pokój klasy Premium 

Pokój klasy Premium jest większym pokojem od klasy Standard, dlatego też będzie odpowiedni dla osób, które cenią sobie przestrzeń. Wyposażeniem nie różni się od wcześniejszego pokoju. 

Pokój klasy Superior 

Hotel Galicja Kraków oferuje także pokój klasy Superior. To apartamenty, które są nowocześnie wyposażone, a także dysponują dodatkową przestrzenią wypoczynkową

Jest to kącik z małą sofą, na której możesz się zrelaksować po całym dniu zwiedzania wypić kawę lub przeczytać książkę. 

Pokój zapewnia podstawowe wyposażenie, które znajduje się także w poprzednich dwóch pokojach, ale to nie wszystko. Dodatkowo w pokoju znajduje się sejf, żelazko i deska do prasowania. 

Ten apartament będzie idealnym wyborem na dłuższą podróż, a także dla rodzin z dziećmi. 

Wejdź na https://www.bwgalicya.pl, aby zapoznać się z pełną ofertą hotelu i wybrać odpowiedni pokój na swoją podróż do tego pięknego miasta, którym jest Kraków. 

A co ze zwierzętami w hotelowych pokojach?

Jeśli planujesz wybrać się w podróż wraz ze swoim pupilem, to hotel Galicja Kraków z chęcią przyjmie cię razem z Twoim zwierzakiem. 

Musisz jednak uiścić opłatę za swojego pupila, która wynosi 30zł za dobę. 

Hotel Kraków Centrum – oferty pokoi

Hotel Kraków Centrum, to kolejny budynek należący do Best Western. Tym razem jednak lokalizacja jest inna i będzie doskonała dla każdego, kto nie chce korzystać z komunikacji miejskiej, aby dotrzeć do centrum Krakowa. 

Hotel znajduje się w odległości 500 m od Rynku Głównego, dlatego bez problemu będziesz mógł szybko dostać się do największych atrakcji tego miasta. 

Pokój klasy Premium 

Pokój klasy Premium będzie doskonałym wyborem dla osoby, która podróżuje samotnie, a także dla pary. 

Wyposażenie pokoju na pewno zapewni Ci wygodę i poczujesz się jak w domu. Do dyspozycji masz telewizor, ręczniki, zestaw kosmetyczny, żelazko i deskę do prasowania. 

Pokój klasy Superior 

Jeśli zależy Ci na wyższym komforcie i nowoczesnym designie pokoju, to na pewno wybierzesz pokój klasy Superior. Co więcej, ten apartament zapewnia także większą powierzchnię użytkowania. 

Wyższy standard pokoju na pewno przełoży się na doskonały wypoczynek i sprawi, że będziesz chciał tutaj wrócić. 

Pokój posiada także strefę wypoczynkową, gdzie możesz się zrelaksować po całym dniu zwiedzania. 

Jeśli jesteś zainteresowany, którymś z wyżej wymienionych pokoi, odwiedź https://www.bwoldtown.pl i zapoznaj się z pełną ofertą. 

A co ze zwierzętami w hotelowych pokojach?

Niestety hotel Kraków Centrum nie przyjmuje zwierząt. 

Czy już wiesz, który wybrać hotel? Kraków oferuje aż dwa miejsca, z pokojami w różnych standardach, dlatego na pewno znajdziesz idealną opcję dla siebie!